top of page
beazy-SeFom14Cuzo-unsplash.jpg

JÍDLO JAKO Z RESTAURACE U VÁS DOMA,

SKORO BEZ PRÁCE A BĚHEM PÁR MINUT

 

I bez práce můžou být koláče… nebo také burgery, těstoviny, polévky či rovnou celá hostina. Připravit si doma kvalitní jídlo nikdy nebylo snazší - stačí jej objednat, dodělat a vychutnat si zážitek z fine-dining restaurace (skoro) bez práce.

 

- Méně času v kuchyni, více času na rodinu a přátele.

Rodinná večeře nebo party s přáteli? Nemusíte trávit dlouhé hodiny v kuchyni nebo slevovat z kvality pohoštění, s námi zvládnete i větší hostinu raz dva.

 

- Do nejmenšího detailu. 

Naše (vaše) jídla připravují zkušení šéfkuchaři, a to jen z těch nejlepších ingrediencí, ať už lokálních nebo vzácných a exotických. My máme bohaté zkušenosti a přístup ke kvalitním surovinám, vy ušetřené nervy i čas strávený po obchodech.

 

- Čistá kuchyně. 

Pro přípravu některých našich jídel vám bude stačit vlastně jenom talíř a příbor. A co si budeme povídat - to se někdy vážně hodí.

 

- Rychlá pomoc nebo předplatné.

Náročný den na home office nebo se nestíháte věnovat dětem a do toho vařit? Objednejte si jednorázovou pomoc a nebo si vyberte dlouhodobé předplatné, díky kterému budete mít v lednici vždy kvalitní jídlo, které je k servírování připravené během pár minut.

 

- Jednoduše a názorně.

Zvládli byste to i bez něj, ale jistota je jistota - jednoduše načtěte QR kód na krabičce a přehledný postup máte ihned k dispozici.
 

1. objednejte

2. dodělejte

3. vychutnejte

Tak jednoduché to je. Zkrátka bez práce koláče.

1.

OBJEDNEJTE

Vyberte si z naší nabídky hlavních jídel, salátů, dezertů a nebo rovnou celou hostinu.

2.

DODĚLEJTE

Ohřejte, dopečte nebo dosmažte, zkompletujte a do 10 min servírujte. 

3.

VYCHUTNEJTE

Užijte si "vaše" dílo ať už sami, s rodinou, nebo s přáteli.

bottom of page